KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15185088
nr 1518 5088
Dénes Perger
(1934-2015), Sverige
Kastellholmen. Signerad, daterad -82. Akvarell, 35x52 cm, yttermått inklusive ram: 53x67 cm
måndag 30 januari 2023
kl 18:03:53
Dénes Perger
Läs mer om Dénes Perger